O nas

Witamy

*Witamy w Restauracji „Chacha” – Twojej Kuchni Świata!

Jesteśmy dumni z tego, że możemy Cię gościć w naszej wyjątkowej restauracji, gdzie wschodnia i europejska kuchnia spotykają się w harmonii smaków i aromatów. Nasza pasja do kulinarnej sztuki pozwoli Ci odkryć nowe perspektywy smaków.

Tradycja i Nowoczesność

W restauracji „Chacha” stawiamy na połączenie tradycji kuchni wschodniej z nowoczesnym podejściem do gotowania. Nasz doświadczony zespół kucharzy mistrzowsko łączy smaki i techniki z różnych regionów kulinarnych, tworząc wyjątkowe dania, które zachwycą Twoje podniebienie.

Menu z Nutą Gruzińskiego Sztosu

Nasze menu jest zainspirowane również kuchnią gruzińską, znaną z wyrazistych smaków i aromatycznych przypraw. Jednak nasza wizja sięga dalej. Oferujemy Ci nie tylko tradycyjne gruzińskie potrawy, ale także dania europejskie z wyraźnymi akcentami kuchni wschodniej. To unikalne połączenie smaków, które możesz poznać tylko u nas. 

Karta Alkoholi i Wina

 

Niezapomniane Doznania z Chacha

W naszej restauracji szczególny nacisk kładziemy na naszą bogatą kartę alkoholi, w tym słynną gruzińską Chachę. To gorzelniany klejnot, który zyskuje coraz większą popularność na całym świecie. Zachęcamy do spróbowania różnych odmian Chachy i odkrycia jej niepowtarzalnego smaku.

Wina Gruzińskie

Gruzja słynie z tradycji winiarskich sięgających tysięcy lat wstecz. Nasza karta win to prawdziwa podróż po regionach winiarskich Gruzji. Odkryj różnorodność smaków, aromatów i odmian win gruzińskich.